Τρίτη, 28 Σεπτεμβρίου, 2021

Πρόγραμμα Β εθνικής: Ποιο είναι;

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα β Εθνικής για το μπάσκετ που αρχίζει στις 17 Οκτωβρίου 2021.

1η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

8η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

11η Αγωνιστική – 22/12/21
Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

12η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

13η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

16η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

17η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

18η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 27/02/22
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

20η Αγωνιστική – 06/03/22
Ρεπό: ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

21η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

22η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

23η Αγωνιστική – 27/03/22
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

24η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

25η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

26η Αγωνιστική – 17/04/22
Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΦΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΟΦΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

11η Αγωνιστική – 22/12/21
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

12η Αγωνιστική – 09/01/22
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

13η Αγωνιστική – 16/01/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 06/02/22
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική – 13/02/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 20/02/22
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

19η Αγωνιστική – 27/02/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

20η Αγωνιστική – 06/03/22
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

21η Αγωνιστική – 13/03/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22η Αγωνιστική – 20/03/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

23η Αγωνιστική – 27/03/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

24η Αγωνιστική – 03/04/22
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

25η Αγωνιστική – 10/04/22
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

26η Αγωνιστική – 17/04/22
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 17/10/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

2η Αγωνιστική – 24/10/21
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική – 07/11/21
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 14/11/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

6η Αγωνιστική – 21/11/21
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

7η Αγωνιστική – 28/11/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική – 05/12/21
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική – 12/12/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

10η Αγωνιστική – 19/12/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική – 22/12/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

12η Αγωνιστική – 09/01/22
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 16/01/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 06/02/22
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 13/02/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

18η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 27/02/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20η Αγωνιστική – 06/03/22
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

21η Αγωνιστική – 13/03/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 20/03/22
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

23η Αγωνιστική – 27/03/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

24η Αγωνιστική – 03/04/22
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

25η Αγωνιστική – 10/04/22
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

26η Αγωνιστική – 17/04/22
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 10/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 17/10/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 24/10/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

4η Αγωνιστική – 31/10/21
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΕΝΤ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

5η Αγωνιστική – 07/11/21
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΕΝΤ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 14/11/21
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

7η Αγωνιστική – 21/11/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 28/11/21
Ρεπό: ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΕΝΤ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 05/12/21
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

10η Αγωνιστική – 12/12/21
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 19/12/21
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική – 22/12/21
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

13η Αγωνιστική – 09/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική – 16/01/22
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

15η Αγωνιστική – 23/01/22
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

16η Αγωνιστική – 30/01/22
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

17η Αγωνιστική – 06/02/22
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 13/02/22
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

19η Αγωνιστική – 20/02/22
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

20η Αγωνιστική – 27/02/22
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική – 06/03/22
Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 13/03/22
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΜΕΝΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

23η Αγωνιστική – 20/03/22
Ρεπό: ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

24η Αγωνιστική – 27/03/22
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 03/04/22
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

26η Αγωνιστική – 10/04/22
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

27η Αγωνιστική – 17/04/22
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΝΤ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

28η Αγωνιστική – 20/04/22
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΝΤ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

29η Αγωνιστική – 27/04/22
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

30η Αγωνιστική – 01/05/22
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Διαβάστε ακόμα